Permanentní make-up

Permanentní make-up je forma kosmetického tetování. Proces, kdy do se do druhé dermální vrstvy pokožky jemně nanášejí pigmenty lékařské kvality, se nazývá mikropigmentace. Pigment se navrství do pokožky a vytvoří krásnou barvu, která připomíná efekt make-upu.Mgr. Marta Dosoudilová
Mgr. Marta Dosoudilová

Specializovaný odborník

Mikropigmentaci mohou provádět pouze vyškolení odborníci pomocí sterilizovaného zařízení. Na rozdíl od stálosti běžného tetování pigmenty, které používáme, vyblednou během 1-5 let.

Využívám svých odborných dovedností k tomu, abych co nejlépe využila individuální vlastnosti svých klientek a dodala ženám sebevědomí.


Permanentní make-up na zakázku

Naše ošetření jsou Vám vytvořená na míru, podle Vašich vlastností, image a životnímu stylu. Každá tvář je jedinečná a proto i tvar a barva pigmentovaných oblastí vzniká individuálně ve spolupráci s klientkou.

Rozmanitost je kořením - volba je tedy na Vás, my jsme tu jen proto, abychom poradili a Vaše přání zrealizovali.


Individuální vkus

Podle přání můžeme vytvořit jemný přirozený vzhled, kdy ve skutečnosti nikdo nemusí vědět, že máte permanentní make-up. Zvýraznění přirozeného obočí, jemné oční linky a tvar rtů, jehož výsledkem je svěžejší, hezčí a mladší vzhled. 

Pokud dáváte přednost výraznějšímu vzhledu, je možné pracovat s různými variacemi pudrového obočí, silnějšími očními linkami a barvami plných rtů.


Cesta k dokonalosti začíná u nás...
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!