Permanentní make-up očních linek


Permanentní make-up očních linek je dočasná pigmentace pokožky. Speciální barvy (pigmenty) určené pouze pro permanentní make-up se vpravují do svrchní vrstvy pokožky prostřednictvím mikrojehliček a přístroje na permanentní make-up. Permanentní make-up je vždy prováděn nejméně ve dvou návštěvách kosmetického studia. Prostřednictvím permanentního make-upu lze zvýraznit oči, případně jejich tvar může být přizpůsoben, aby skryl asymetrii.Metody provádění permanentního make-upu očních linek jsou:

∗ klasické oční linky - mohou být aplikované od nejtenčí části u vnitřního koutku oka a rozšiřují se směrem k vnějšímu koutku oka,

úzké linky jsou vhodné pro ženy, které nepoužívají tolik make-upu, ale přitom chtějí mít zvýrazněné oči a zachovat přirozený vzhled,

středně široké linky jsou vhodné pro ženy, které používají make-up každý den a chtějí vzhled na hranici přírodního a nalíčeného stylu,

silné linky jsou pro klientky, které se výrazně líčí každý den a nevadí jim stále nalíčený vzhled,

pudrová linka mezi řasami - tento styl linek je správná volba pro klientky, které chtějí efekt hustších a výraznějších řas. Efekt zvýraznění řas spočívá v umístění drobných teček mezi řasy vlastní za použití mikro-pigmentační technologie. Může být použit spolu s klasickými linkami i bez nich. Tato metoda je pro všechny kdo chtějí přirozeně vypadající hustší řasy,

efekt kouřových linek - kouřový efekt je nejkomplikovanější styl permanentních očních linek. S tímto stylem můžete vytvořit rozmazaný vzhled jako při použití linky, kterou rozetřete do ztracena. Na okrajích vypadají jako oční stíny. Kouřový efekt vytváří snížená koncentrace pigmentu a její jemné přechody od syté barvy až do ztracena. Tyto linky jsou vhodné pro klientky, které chtějí zachovat jejich nalíčený vzhled 24 hodin denně. Nicméně se doporučuje vybrat světlejší pigmenty, aby výsledek nevypadal agresivně a nevhodně v denních hodinách.

Před aplikací si klientka vybere požadovaný tvar očních linek a pigment. Poté je provedena aplikace pigmentu do pokožky za použití lokálně znecitlivujícího krému. Oční linky jsou po aplikaci výrazné, pigment zesvětlá až po několika dnech (7 dnů). Celková doba aplikace je až 90 minut.

Po aplikaci je především je nutné zamezit jejímu kontaktu s vodou po dobu 5 až 7 dnů, zbytečně na upravená místa nesahat.

Po dobu 14 dnů se nedoporučuje chodit na kosmetické ošetření, nenavštěvovat bazény, solária, sauny, vynechat intenzivní cvičení a vyhýbat se prašnému prostředí.

Po 4 až 6 týdnech je nutné provést korekci, protože nelze odhadnout, jak lidské tělo zareaguje na pigment a kolik jej v procesu hojení vyloučí. Jedině tak lze považovat proceduru za dokončenou a těšit se z výsledného efektu.


Cesta k dokonalosti začíná u nás...
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!