Permanentní make-up

Permanentní make-up je forma kosmetického tetování. Proces, kdy se do druhé vrstvy pokožky jemně nanášejí pigmenty nejvyšší kvality, se nazývá mikropigmentace

Pigment se  postupně navrství do pokožky a vytvoří krásnou barvu, která připomíná efekt make-upu.Mgr. Marta Dosoudilová
Mgr. Marta Dosoudilová

Specializovaný odborník

Mikropigmentaci mohou provádět pouze vyškolení odborníci pomocí jednorázových pomůcek. Na rozdíl od stálého běžného tetování, pigmenty, které používáme při permanentním make-upu, vyblednou během 1 až 5 let.

Využívám svých odborných dovedností k tomu, abych co nejlépe využila individuálních vlastnosti svých klientek a dodala ženám sebevědomí a krásu.


Permanentní make-up na zakázku

Naše ošetření jsou Vám vytvořená na míru, podle Vašich vlastností, image a životnímu stylu. Každá tvář je jedinečná a proto i tvar a barva pigmentovaných oblastí vzniká individuálně ve spolupráci s klientkou.

Rozmanitost je kořením života - volba je tedy na Vás, my jsme tu jen proto, abychom Vám poradili a Vaše přání zrealizovali.


Individuální vkus

Podle přání můžeme vytvořit jemný přirozený vzhled, kdy ve skutečnosti nikdo nemusí vědět, že máte permanentní make-up. Zvýraznění přirozeného obočí, jemné oční linky a tvar rtů, jehož výsledkem je svěžejší, krásnější a mladší vzhled. 

Pokud dáváte přednost výraznějšímu vzhledu, je možné pracovat s různými variacemi pudrového obočí, silnějšími očními linkami a barvami plných rtů.


Cesta k dokonalosti začíná u nás...
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!