Permanentní make-up obočí


Permanentní make-up obočí je dočasná pigmentace pokožky v oblasti obočí. Pigmenty (speciální barvy určené pouze pro permanentní make-up) se vpravují do svrchní vrstvy pokožky prostřednictvím přístroje na permanentní make-up mikrojehličkami. Permanentní make-up je vždy prováděn nejméně ve dvou návštěvách.

Prostřednictvím permanentního make-upu lze odstranit asymetrii mezi levým a pravým obočím, upravit délku či tvar, zvýraznit vlastní obočí, vyplnit oblasti, kde chloupky nerostou nebo úplně nahradit obočí.

Způsoby provádění permanentního make-upu jsou:

stínování - přirozené vystínování obočí,

pudrové obočí - jemná technika s pudrovým efektem,

vláskování - vykreslení jednotlivých chloupků obočí,

microblading - vláskování chloupků perem s čepelkou.

Před aplikací si klientka vybere požadovaný tvar obočí a pigment. Poté je provedena aplikace pigmentu do pokožky za použití lokálně znecitlivujícího krému. Přímo po aplikaci je obočí velmi výrazné. Při hojení, které trvá přibližně 7 dnů, dojde k zesvětlení obočí přibližně o 40%. Celková doba aplikace je 90 až 120 minut.

Po aplikaci permanentního make-upu je především nutné zamezit obočí kontaktu s vodou po dobu 5 až 7 dnů, zbytečně na upravená místa nesahat a ošetřovat je velmi opatrně. Po dobu 14 dnů se nedoporučuje chodit na kosmetické ošetření, navštěvovat bazény, solária, sauny, také vynechat intenzivní cvičení a vyhýbat se prašnému prostředí.

Protože nelze odhadnout, jak lidské tělo zareaguje na pigment a kolik jej v procesu hojení vyloučí, je nutné po 4 až 6 týdnech provést korekci. Jedině tak lze považovat proceduru za dokončenou a těšit se z výsledného efektu.

Ukázky práce na obočí v MD Permanent:


Cesta k dokonalosti začíná u nás...
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!